0216 429 00 08
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Panel Çit

09 Mayıs 2018
171 kez görüntülendi
Panel Çit

Kullanım alanları arasında sınır oluşturmak veya o bölgeleri korumak adına kullanılmakta olan sistemlere panel çit sistemleri denmektedir. Bir çevreleme sistemi olarak tanımlanabilen bu sistemler, diğer çit sistemlerine oranla daha fazla tercih edilmekte olup oldukça yaygın kullanılmaktadır.

Yapısı gereği sahip olduğu estetik görüntüsü sayesinde dekoratif sistemler olmaktadır. Dolayısıyla her zevke hitap eden ve her alana uyum sağlayan bu avantajı en fazla kullanılma nedenlerinden biri olmaktadır. Ayrıca panel çit sistemleri, tel örgü modelleri arasında alternatif oluşturmaktadır.

Sergilemiş olduğu simetrik yapısı ile göz zevkine hitap ederek estetik alanlar oluşturan panel çit sistemlerinin en önemli özellikleri ise dış faktörlere karşı oldukça dayanıklı olmalarıdır. Dolayısıyla gerek görsellik gerek ise dayanıklılık ve güvenlik konusunda önemli derecede faydalar sağlayarak kolay kullanım imkânı sunmaktadır.

Günümüzde panel çit montajı oldukça pratik ve basit yöntemler ile yapılmaktadır. Montaj kolaylığı tercih edilme nedenleri arasında önemli derecede rol oynamaktadır. Ayrıca panel çit sistemlerinin kullanım alanı ve amacı doğrultusunda bazı çeşitleri bulunmakta olup kullanılacak alan özelliklerine göre tercih edilmektedir.

Double Panel Çit Sistemleri

Kolay kurulum ve kullanım özelliklerine sahip olan panel çit sistemleri arasında yer alan bir çit sistemi olmaktadır. Çeşitli olumsuz hava koşullarına ve herhangi bir fiziksel darbeye karşı oldukça dayanıklı sistemler olup, uzun ömürlü ve bakım gerektirmeyen bir kullanım sağlarlar. Ayrıca sahip oldukları estetik görüntüleri sayesinde dekoratif bir çit olma niteliği kazanmaktadır.

Double panel çit sistemlerinin en büyük ve önemli özelliği çift panelli bir yapıya sahip olmalarıdır. Bu bağlamda yüksek kaynak uygulaması ve çift çubuklu olarak tasarlanmış olmaları sayesinde şiddetli fiziksel müdahalelere karşı büyük mukavemet göstermektedir.

Double Panel Çit Sistemleri Özellikleri

Genelde yeşil fırın boyalı olarak tasarlanmış olan bu panel çit sistemleri, tel kalınlığı 5mm olup, önlü ve arkalı çift çubuklu özelliğe sahip yatay teller ile üretilmektedir. Ayrıca 60x2mm özelliğindeki profili ile klips, kapak ve akıllı vida ana elemanları ile birlikte satılmaktadır.

Üretildiği malzeme ve tasarlanmış olduğu tel özellikleri sayesinde oldukça dayanıklı olan bu sistemler yüksek güvenlik gerektiren alanlarda daha çok tercih edilmektedir.

Double Panel Çit Sistemlerinin Kullanım Alanları

Spor sahaları, metro hatları, otoyol ara bölmeleri, park ve bahçeler, yapı çevreleri ve makine parkı gibi çeşitli kullanım alanı imkânı sağlamaktadır.

ETİKETLER

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Bize WhatsApp'dan Ulaşın